Sërish drogë në Vlorë, arrestohet një person me 150 kg hashash

0
241

Vlore gjendet dhe sekuestrohen 150 kg kanabis, U arrestua nga polcia poseduesi Ervin Zykaj 42 vjeç banues në fshatin Cerkovine. Lenda narkotike u gjet në atomjetin e të ndaluarit. Ndërkohë është shpallur në kërkim edhe F.GJ.

SHARE