Kjo është mbesa e Xhesika Berberit, modelja më pak e njohur e familjes!

0
632

Tashmë jemi mësuar me vajzat modele të modeleve të njohura. Xhesika Berberi nuk ka ende një vajzë, por bukurinë e saj dhe ato sytë e mrekullueshëm i ka e mbesa.

Modelja që jeton në New York ka realizuar një foto me modelen më të vogël të familjes, e cila premton shumë…

Evelin Rrushi, emri i vajzës së vogël, është modele për revistën Living, siç shkruhet në llogarinë e saj të Instagramit.

Ajo është vajza e motrës së Xhesikës, Evisit, një vajzë gjithashtu shumë e bukur…Duket se në këtë familje lind modele.

SHARE