“Mbretëresha seksi” e tenisit

0
229

Caroline Wozniacki është ngjitur vetëm pak ditë më parë në fronin e “Mbretëreshës” së tenisit botëror.

Danezja triumfoi në “Australian Open” duke mposhtur në finale Halepin.

Por, përtej sportit të tenisit, “mbretëresha seksi” njihet edhe për sfilatat e modës, praktikimin e sërfit, tatuazhet në trup dhe fotot e nxehta gjysmënudo e tërësisht e zhveshur.

Wozniacki padyshim është një yll në kuptimin e plotë të fjalës, e gjithnjë në qendër të vëmendjes së medieve botërore dhe sportdashësve, por jo vetëm.

SHARE