Gruaja dhe vajza e politikanit shqiptar

0
284

Lutfi Haziri, kryetari aktual i Komunës së Gjilanit, ka disa vite që është i martuar me këngëtaren Myrvete Bajrami.

Lidhja e tyre është kurorëzuar edhe me 4 fëmijë, por ajo që gjithmonë bie në syrin e mediave janë vajzat e Lutfiut, të cilat shquhen për linjat trupore perfekte.

Ato janë tejet aktive në rrjetet sociale, duke publikuar foto të ndryshme, duke mos munguar as ato provokuese.

Në imazhin e përzgjedhur është Mika me vajzën e saj Këngën, të cilat duken shumë joshëse, madje mund të themi se bukurinë e ka trashëguar nga e ëma, sepse ngjasojnë shumë.

‘Bëmë mama të të ngjajë’, është fjalia që i përshtatet më së shumti ku siç duket Kënga është kopja më e bukur e nënës së saj.

SHARE