Aksident i rëndë, burri në luftë me vdekjen

0
273

Një aksident me një person të plagosur rëndë është shënuar në Maliq.

“Rreth orës 16:00, jemi njoftuar se në fshatin Zerec-Maliq, shtetasi S.K, rreth 45 vjeç, banues në Libonik, duke drejtuar një mjet tip traktor ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i mjetit”, njofton policia.

S.K u transportua në Spitalin e Korçës për të marrë mjekim, Sipas burimeve spitalore, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndëtrkaq, grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e kësaj ngjarje, njofton policia lokale.

SHARE