Enca Haxhia ja bën ‘bam’….! Tregon unazën me diamant

0
180

Enca Haxhia, ndërkohë që gjithë fansat janë duke pritur publikimin e këngës së re, ajo ka nxjerrë në rrjetet sociale një unazë me gurë diamanti.

‘Kjo është një unazë, që nuk e kam blerë vetë’, shkruan Enca në publikimin e bërë në Snap Chat.

Mos Enca po ndërmerr hapin e rëndësishëm në jetë dhe ky është sinjali i parë.

Ndërkohë ajo nuk ka konfirmuar asnjë lidhje dashurie, por shpesh në rrjetet sociale ka pohuar, se në jetën e saj është dikush, që i ka vjedhur zemrën.

SHARE