Biznesmeni saudit fut në sherr “nusen” e Noizyt me Naomi Campbell

0
248

 

Naomi Campbell dhe këngëtarja e njohur Rihanna kanë qenë shumë mike por askush se mori vesh pse një ditë papritur marrëdhëniet e tyre u prishën.

Por, sipas pretendimeve të reja, është pikërisht romanca e Rihannas me Hassan Jameel është ajo që shkaktoi armiqësi me ish- mikeshën e mëparshme të këngëtares Naomi Campbell.

Modelja mendohet se e ka njohur biznesmenin saudit vitin e kaluar dhe është bërë xheloze sesi ai u dashurua me Rihannën kaq shpejt.

Përsa i përket lidhjes së Rihannës me reperin fotot e tyre u bënë publike vetëm pak ditë më parë ku u shfaqën duke u puthur në një pishinë në Spanjë

SHARE