Real Madrid po bën gati transfertën e bujshme të verës

0
169

Real Madrid ka përcaktuar objektivin kryesor të merkatos së verës.

Florentino Perez pritet të sjellë në “Santiago Bernabeu” portierin e Romës, Alisson Becker, shkruan “Mundo Deportivo”

Becker pritet të bëhet portieri i ri i Realit, ndërsa 25-vjeçari kërkohet me ngulm edhe nga Liverpooli.

Pas dështimit për të transferuar David de Gea dhe Thibaut Courtois, skuadra e Realit tashmë ka gjetur vërtet një tjetër talent që mund t’i besohet edhe posti i titullarit.

SHARE