Bebe Rexha “kërkon” të dashur për Shën Valentin

0
152

Shën Valentini po afron dhe duket se një gjë e tillë e ka trishtuar këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha.

Në rrjetin social Instagram Bebe ka publikuar një foto, ku bën me dije se aktualisht është single.

Këngëtarja me humor shkruan: “E vdekur!!!!!Kush dëshiron të jetë i dashuri im ???? Gjithçka që kërkoj është një kuti me çokollata dhe trëndafila të kuq”.

Duket se këngëtarja shqiptare po njeh sukses vetëm nga ana profesionale, e cila duket se nuk i lë kohë për atë sentimentale.

SHARE