E zhveshur tërësisht, qëndron kjo modele edhe në shtëpi!

0
245

Angela Martini është njëra ndër modelet më të kërkuara shqiptare.

Ajo për publikun u bë e njohur qysh nga pjesëmarrja e saj në videoklipin e reperit Ledri Vula ‘100 probleme’, me të cilin flitej se ishte në një lidhje të mundshme.Megjithatë, ajo shquhet për stilin e saj unik dhe paraqitjet e zjarrta.

Së fundmi, ajo i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescu, ku tanimë po kalojnë momente tejet të lumtura.

Në imazhin e fundit që ka publikuar Angela, ajo na shfaqet e zhveshur nga shtëpia gjersa pret burrin e saj. Siç duket modelja shqiptare kështu me bikini kalon të shumtën e kohës edhe në shtëpi.

SHARE