Seksbomba e njohur tregon sekretin e formave te saj…

0
283

E tregon herë pas here trupin në Instagram me poza shumë seksi dhe më në fund Charlotte McKinney ka zbuluar sekretin e formave të saj.

Modelja 24-vjeçare ka thënë në një intervistë të fundit se stërvitet 6 herë në javë në palestër.

Madje, ajo i vazhdon ushtrimet edhe pse shpesh është gati të heqë dorë prej tyre për shkak se i merren mendtë nga sforcimi i përditshëm.

SHARE