Oriola publikon FOTOT me Noizyn, ‘shpërthen’ keq Enca

0
654

Po bëhet rreth një vit tashmë që Enca dhe Noizy nuk flasin. Ky i fundit ka rekrutuar në grup modelen Oriola Marashi, me të cilën poston herë pas here foto.

Ata shkëmbyen foto me fansat mbrëmjen e djeshme dhe dukeshin të dy të veshur shumë shik.

Ndërkohë Enca ka postuar një Instastory ku shkruheshin fjalë thumbuese.

Këngëtarja kishte postuar foton në Instagram ku shkruhej: “My sem vyn dashnor per me mbrri ktu ku jam”.

Fjalë këto që me shumë mundësi ia ka kushtuar fotove që dyshja ka publikuar.

SHARE