Aksidenohet vetura nga Kosova në Shkup, tre të lënduar

0
214

Rreth orës 18:00 në Butel të Shkupit në një aksident janë lënduar tre persona ku kanë marrë pjesë dy vetura, njëra me regjistrim të Kosovës dhe njëra me regjistrim të Maqedonisë, më saktësisht në pronësi të një shkupjani.

Të lënduarit janë dërguar në Qendrën Urgjente në Shkup.

Policia ende është duke e hetuar rastin.

Nga policia e Shkupit mësohet se edhe pesë zjarrfikës të Brigadës së Zjarrfikësve janë kyqur në shpëtim.

SHARE