Sa me fat është Geti, Marina e bukur si gjithmonë

0
601

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura. Ka pak kohë që ajo përmbylli edicionin e parë të emisionit “C’est la vie”.

E duket se i erdhi koha dhe bukuroshes nga Tirana për pak relaks e cila me Getoarin dhe Luanën udhëtuan drejt Zvicrrës për skijim.

E në fotografinë e fundit të publikuar Marina po duket e bukur si gjithmonë.Kujtojmë se Geti dhe Marina kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë vitin e kaluar.

Dasmë kjo që ishte një nga më të përfolurat e estradës.

SHARE