Fansat e ‘masakruan’ për FOTOT e zhveshura, Françeska befason sërish…!

0
216

Ka festuar Shën Valentinin në një prej vendeve më ekzotike. Ajo ka pozuar mjaft sensale duke nxjerrë në pah format e saj trupore.

Në mesin e fansave që e adhuruan, kishte reagime të cilat e kanë bërë Françeskën të reflektojë.

Pas fotove me bikini, ku fokusi ishin të pasmet e saj voluminoze, ish-banorja e Big brother tashmë shfaqet krejtësisht e mbuluar, ashtu dhe siç paralajmëroi.

SHARE