Leonora Jakupi ekspozon gjoksin më shumë se ç’duhet!

0
200

Këngëtarja e njohur kosovare shquhet për stilin e saj unik. Është fjala për artisten Leonora Jakupi e cila në çdo paraqitje vjen me sharm dhe elegancë, e kështu vazhdon të shfaqet në çdo fotografi.

Ajo madje shquhet edhe për stilet e ndryshme të llukut, që herë pas here i ndërron.Në një fotografi të fundit që ka publikuar, Leonora na shfaqet e mrekullueshme dhe me plotë elegancë, pamja e saj gjithnjë lë shumë për të dëshiruar por ajo çka na bie në është gjoksi të cilin, e ekspozon më shumë se ç’duhet.

Ndryshe, në projekte dhe mbrëmje është mjaft e angazhuar. Të fundit këngë që ka lansuar është ‘E pa prekur’.

SHARE