Bebe Rexha kopjon Dua Lipën

0
174

Ato kanë të dyja gjak shqiptari dhe janë bërë të famshme në botë.

Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë dy këngëtare që po bëjnë bujë me këngët dhe paraqitjet e tyre.Së fundmi, Bebe duket se e ka kopjuar Duan duke u veshur njëjtë si ajo.

Bebe ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi ku shihet me një pallto me dy ngjyra.Të njëjtën e kishte veshur Dua Lipa gjatë performancës live në emisionin e Jimmy Fallon

SHARE