Bashkëshortja e Albatritit shkëlqen në paraqitjen e radhës

0
229

Nuset e estradës shqiptare janë më të komentuara në mediet roz. .Është Egzona, bashkëshortja e Albatrit Muqiqit ajo që çdo ‘lëvizje’ e saj në rrjetet sociale kthehet në lajm.Çifti kanë pak kohë që janë bërë prindër të një vajze me emrin Amelia, e cila duket se ka sjell mjaft gëzim në familjen Muqiqi.

E për pak kohë Egzona arriti që t’i kthejë linjat e saj trupore, ku kjo gjë duket qartë dhe në foton e fundit të publikuar në InstaStory.

E veshur me fustan ngjyrë ‘gold’, e rregulluar deri në detaj, Egzona po duket e mrekullueshme.

Per porosi shkruani +38345101212💛 @goddess_exclusive

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on

SHARE