I publikohet videoja private duke bërë DASHURI

0
225

Blac Chyna ka bërë paraqitje në polici pasi një video e seksit ku protagoniste është vetë ajo, është publikuar në internet

Zeshkania atraktive, e cila ka dy fëmijë nga romancat e saj me këngëtarin Tyga dhe ish të fejuarin Rob Kardashian, në këtë video shihet duke i bërë seks oral një mashkulli misterioz, ndërsa e tërë kjo zgjatë një minutë e 23 sekonda.

Chyna në të kaluarën e ka kritikuar ish të fejuarin e saj Robin.

SHARE