Këtu ftohtë por Xhesika Berberi pozon gjysmë e zhveshur!

0
611

Xhesika Berberi është njëra nga femrat më atraktive shqiptare. Ajo vazhdon të mbajë aktiv fansat e saj me publikimin e imazheve të ndryshme, duke mos munguar edhe ato sensuale.

Por, ajo çka e karakterizon modelen shqiptare janë tiparet e veçanta dhe pamja unike, që edhe pa grim është konkurrente e shumë artisteve tjera.Megjithatë, përderisa tek ne bënë shumë ftohtë Xhesika nuk e ka problem paraqitjen e saj gjysmë të zhveshur.

Ju sjellë disa nga imazhet ‘hot’, të saj.Njihet si pjesëmarrëse në klipin “Ajo”, na Majk dhe reperi Ghetto Geasy e cila shkëlqente me paraqitjen e zjarrtë.

Ndërsa, duhet theksuar se është ndër modelet e shtrenjta shqiptare që jeton në Amerikë.

SHARE