Oriola Marashit shkriu borën me ktë pamje të zjarrtë

0
208

Oriola Marashi është një nga modelet më të përfolura të momentit. Paraqitjet e saj sa vijnë e po bëhen më të nxehta.

Këto ditë ekspozimi i aseteve në rrjete sociale nuk ka munguar nga ana e saj.E tillë është dhe fotografia e fundit e Oriolës ku bukuroshja shfaqet në nje vend me borë.

E veshur me të kuqe, ku nuk ka munguar ekspozimi i gjoksit gjigant, modelja duket se nga momenti në moment do shkrijë borën!

Ndryshe, ajo i është bashkuar grupit ‘OTR’ dhe po punon për projekte të ndryshme muzikore, por deri tani nuk ka lansuar asnjë.

SHARE