Çfarë të pasme ka kjo modele, e çmendin një ‘dynja’!

0
259

Bukuroshja nga Kolorado, di më së miri se si t’i mbajë aktiv ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.Sommer Ray është një prej modeleve me linjat trupore mahnitëse, e këtë e dëshmon çdo ditë me fotografitë që i bënë publike.

Ajo sëfundi ka piblikuar një fotografi të re në instagram ku shihet vetëm në të brendshme, shkruan GazetaBlic.Karakteristike por edhe shumë romantike, këtë foto e bënë trëndafili ngjyrë bojgjake që modelja e mbanë në dorë.

Ray tashmë është 21 vjeçe dhe në shumë intervista ka treguar se është tejet e dhënë pas palestrës.

 

SHARE