Godet moderatorja shqiptare: Shumica e futbollistëve janë Gay përmend edhe disa emra ?!

0
297

Ajo është një ndër moderatoret më bukuroshe të Supersportit. Gazetarja sportive Leila Kraja la jetën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për t’iu përkushtuar pasionit dhe profesionit të saj.

E ftuar në emisionin “Thumb” Leila foli për jetën e saj profesionale dhe personale, dhe gjithashtu iu përgjigj edhe pyetjeve me “thumb” të dy gazetareve të emisionit.

Ajo u pyet se cili prej futbollistëve shqiptarë (ose të huaj) i duket si homoseksual dhe përgjigja e saj na habiti dhe na bëri të gjithëve pak konfuzë. Hapeni foton poshtë dhe dëgjoni çfarë thotë.

SHARE