E mbani mend djaloshin e vogël të gjakosur nga sulmet në Alepo, shihni si është ai sot

0
167

Sulmet në Alepo u konsideruan si një ndër sulmet më të egra, ku përveç militantëve vdiqën dhe u lënduan shumë civilë.

Ndër të lënduarit ka pasur edhe shumë fëmijë, por fotoja që e theu internetin në atë kohë ishte ajo e djalit të vogël që kishte humbur gjithçka nga sulmi në Alepo.

SHARE