NRG Band vjen me klipin e ri “Harrom”

0
193

NRG Band kanë shënuar suksesin e radhës muzikor.

Në fakt, është ky starti i ri pozitiv për bendin në vitin 2018, pas publikimit të klipit të ri.“Harrom” është klipi i ri i bendit të njohur që u punua nga ProVideo dhe NRG Entertainment.

Dhe, kjo baladë është pritur shumë mirë nga publiku duke arritur për një javë një milion klikime, me shumë klikime që vazhdojnë të procesohen në rrjetin social YouTube.

 

SHARE