Ndizet rrjeti, Paris Hilton shfaqet topless

0
170

Ajo filloi famën në The Simple Life.

Dhe të premten Paris Hilton ndezi rrjetin social Instagram, derisa publikoi imazhe të nxehta, ku shfaqet topless, përcjell Bota sot.

Ylli 37 vjeçar nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, derisa është shfaqur vetëm në një palë brekë, duke treguar fizikun e saj tejet seksi.

Ajo shihet teksa realizon një set fotografik.

SHARE