Breshër i madh në Kumanovë

0
155

Mbrëmë rreth orës 20:00 qyteti i Kumanovës është përfshi nga reshje të mëdha të shiut dhe breshrit. Nuk ka informata për dëmet e shkaktuara.

SHARE