Miriam Cani publikon foton ‘ideale’ për ‘Ditën e verës’

0
165

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka publikuar gjatë ditës së sotme foton “ideale” për ditën e verës.

E ulur në natyrë duke shijuar një piknik, Miriami është shfaqur më në formë dhe më e bukur se asnjëherë më parë.

SHARE