Enca do t’ju ‘djegë’ me këtë VIDEO, gjoksi i saj gati të ‘shpërthejë’

0
227

Enca Haxhia do t’ju djegë si zjarri me këtë video… Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndarë në rrejtet sociale njw filmim, ku shfaqet e veshur me bikini të kuqe.

Ajo nuk mund të ishte më ‘hot’ se kaq, pasi i bien në sy qartë dhe c*cat gjigante të saj. Por me sa duket Enca i ka marrë mendjen dhe modelit të saj spanjoll, i cili se ka kursyer një koment plot dashuri.

Ndërkohë Enca ka lënë fansat në pritje, pasi ende nuk ka publikuar këngën e re ‘Dua’.

The one & only 💃🏼

A post shared by ENCA (@enca) on

SHARE