Titulli spektakolar i gazetës italiane për shortin e Champions-it

0
164

Dje është hedhur shorti i Champions League ku dy ekipet italiane Roma dhe Juventus kanë rënë përballë Barcelonës dhe Realit.

Gazeta italiane ‘Gazzetta dello Sport’ e ka hapur faqen e parë me një titull mjaft interesant.

‘Po vijnë bishat’ dhe në faqe të parë janë Messi me Ronaldon, dhe poshtë shkruan, ‘Por ne nuk kemi frikë’.

SHARE