Zjarr në një pallat, dy të moshuar brenda

0
142

Një zjarr ka shpërthyer brenda një aparlamenti në Durrës. Zjarrfikësit kanë ndërhyrë me shpejtësi dhe kanë arritur të nxjerrin jashtë dy të moshuar.


Nuk dihet gjendja e tyre, por njeri nga zjarrfikësit është lënduar dhe është dërguar në spital. Apartamenti ku ra zjarri ishte tek banesat sociale.

SHARE