Xheni provokon nga shtrati, po Benardi ku është?

0
169

Xheni dhe Benardi vazhdojnë të mbeten një nga çiftet e preferuar të publikut që kanë bërë për vete shumë fansa. Deri tani duket se lidhja shkon për mrekulli dhe në të gjitha fotot çifti shfaqen bashkë.

Përveç një fotoje të postuar mbrëmë nga Xheni ku shfaqet vetëm në shtrat me një pozë provokuese, por Benardi nuk shihet gjëkundi.

Pas pyetjeve se ku ndodhet Benardi, Xheni postoi edhe një foto me të duke shkruar “Zemra ime” dhe duke treguar se gjërat mes tyre janë mirë.

SHARE