Djema kujdes! Velina e “Stop” ju hallakatë me këto forma trupore

0
402

Velina e emisionit “Stop” gjithmonë di të paraqitet me shumë stil dhe tejet provokuese.

Është kjo Alesia Bami e cila tashmë është një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar.Ajo ka arritur të mbledh pas vetes një numër të madh ndjekësish, por që padyshim meshkujt janë ata që dominojnë.

E tillë është dhe paraqitja e radhës e saj, e veshur tuta ngjyrë hiri dhe të kuqe, ku më së miri i tregon të gjoksin gjigant, për të cilin dhe merr shumë komente, e lirisht mund të themi se format e saj nuk duan shumë koment, janë perfekte.

SHARE