Aksident në Shkup, vetura përfundon në parlament

0
176

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë në bulevardin para parlamentit dhe si rezultat një makinë ka përfunduar edhe në oborin e parlamentit.

Burime nga tereni theksojnë se nuk ka të lënduar ndërkohë që në makinë ka pasur disa të rinjë të cilët kanë humbur kontrollin ndërkohë që policia po bën hetimet në vendngjarje.

SHARE