Modelja shqiptare shfaqet vetëm me reçipeta në event!

0
217

Është një nga modelet me origjinë shqiptare e cila ka arritur famën jashtë shtetit. Bëhet fjalë për bukuroshen Tika Camaj, e cila shpesh publikon foto seksi dhe mjaft provokuese.

Këtë herë modelja ka guxuar të shfaqet në një event ku ishte e ftuar me reçipeta dhe një xhaketë të zezë.

Padyshim të gjithë sytë janë drejtuar tek ajo, ndërkohë që dukej më në formë se asnjëherë më parë.

SHARE