Modelja shqiptare flet për lidhjet me Sheikët – Janë të çmendur dhe kanë fantazi të shfrenuar

0
449

Modelja Elena Lika është mjaft e njohur aktualisht në këtë fushë për shkak edhe të seteve të shumta fotografike që ka bërë.

Gjatë ditës së sotme ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Wake Up” ku është shprehur për karrierën e saj dhe jo vetëm.

Elena u pyet se çfarë mendon për atë që thuhet shpesh, se modelet e suksesshme bëjnë gjithçka për famën, duke qenë kështu edhe eskorta të pasanikëve.

“E kam thënë edhe në një moment, intervistë tjetër se ka një ndryshim shumë të madh mes modeleve profesioniste, të “Instagram”-it dhe atyre të vetëshpallura”, tha ajo.

Ajo foli edhe për lidhjet e fshehta të këngëtareve shqiptare me sheikët.

SHARE