Stresi godet – Berisha një burrështetas për të cilin e jap jetën, por për këtë politikanin tjetër e djeg shtetin !

0
230

Ka shfaqur gjithnjë hapur bindjet e tij politike, por me anë të një postimi të fundit, Stresi duket se ka “tradhtuar” Berishën.

Reperi i njohur është i famshëm për mbështetjen e flaktë ndaj Partisë Demokratike dhe ish-kryetarin e kësaj partie, zotin Sali Berisha. Megjithatë, së fundmi, Stresi ka shprehur “adhurim” edhe për një tjetër politikan shqiptar.

Në ‘Instagram’-in e tij, ai ka postuar një fotografi duke ndjekur në televizion Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Reperi ka shkruar se: Politikani im i preferuar mbas Berishës edhe për këtë jetën e jap.”

Haradinaj nga ana tjetër, nuk është duke kaluar momente të qeta në Kosovë, kur pas arrestimit të Gjuriç, rrezikon që qeveria të bjerë.

SHARE