Holly Hogan “çmend” qytetin me gjoksin e saj

0
225

Ylli i Gerodie Shore, Holly Hagan ka treguar gjoksin e saj bombastik në një paraqitje të saj në pantallona të ngushtë gjatë një dalje në Londër
Ajo është njëra prej vajzave më stilin më interesant të mundshëm dhe e tillë është paraqitur edhe në fotot e saj të fundit.

Holly Hagan edhe njëherë ka treguar asetet e saj gjatë partyit të :The Charlotte”, që u mbajt të mërkurën në mbrëmje në një klub në Londër.

25 vjeçarja ka treguar gjoksin e saj bombastik derisa në qytet ka dalë e veshur me këtë veshje bashkë me mikun e saj Charlotte Grosby.

Të dyja, shumë seksi – apo jo?

SHARE