Avokate kaq të bukur e joshëse rallë mund te shihni (Foto)

0
292

Shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet dhe të pëlqehet çdoherë.Është fjala për Redona Koçin, që shumë e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik.


Format e saj bombastike kanë bërë që Redona, të jetë më e përfolura në shtypin rozë, për çdo paraqitje të zjarrtë të saj. Madje këto linja nuk heziton ti shfaq krejtësisht, e nganjëherë edhe me ekspozim të tepërt.
Në rrjetin social “Instagram” ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar për pozat provokative dhe imazhet ‘hot’ që publikon.

SHARE