Kjo është shqiptarja që po i çmend pushuesit në Maldive

0
224

Siç po shohim së fundmi, mesa duket Maldivet janë vendi i preferuar i vajzave të showbizit. Por njëra prej tyre po i çmend pushuesit me format bombastike.

Bukuroshja nga Peja, Kaltrina Lulaj ndodhet prej pak ditësh në Maldive me pushime me të dashurin e ri.


Kaltrina ka publikuar disa foto ku shfaq format bombastike me bikini duke tërhequr edhe vëmendjen e ndjekësve të cilët e kanë komplimentuar modelen.


Kaltrina cilësohet si një ndër femrat më seksi në Kosovë dhe është bërë e njohur nëpërmjet sfilatave dhe fotove në rrjete sociale.

 

 

 

 

SHARE