Një tifoze personale e Cristiano Ronaldos

0
205

Ronaldo bëri spektakël në ndeshjen e fundit të tij me Real Madrid në Champions League dhe ka rritur edhe më shumë entuiziazmin e tifozëve të tij. Një prej tyre është Mirtha Sosa, modelja e famshme nga Paraguaji.

Në seri fotosh në llogarinë e saj në Instagram, Mirtha Sosa ka pozuar me fanelën me numër 7 të Real Madrid. Mirtha pranon se është një tifoze personale e portugezit, ndërkohë që ka në zemër edhe skuadrën e Realit.

Fotot që ka postuar Mirtha janë shumë provokuese dhe klikimet e ndjekësve të saj janë të pafundme.

SHARE