Arilena Ara ekspozon ‘mollët’ dhe të pasmet

0
241

Ka kohë që i është futur skenës muzikore shqiptare, për të depërtuar për pak vite edhe në skenën ndërkombëtare

Dhe tani krijuesja e hitit “Nëntori”, Arilena Ara na ka befasuar me një video disa sekondëshe ku ka vënë në fokus gjoksin e saj.

E veshur e tëra me rroba ngjyrë ari, ajo ka shkëlqyer në Bjellorusi teksa nuk ka hezituar të tregojë linjat trupore të bujshme.

SHARE