Beatrix Ramosaj e nis ditën me këtë imazh provokues

0
129

Është këngëtare shumë e dashur për publikun

Beatrix Ramosaj nuk është shumë aktive me projekte muzikore, por fansat e saj i mban të informuar përmes rrjeteve sociale.

Mëngjesin e sotëm këngëtarja e nisi në një ambient malor, e veshur me këmishë nate, ajo mori pozë provokuese nga ballkoni.

“Pa ndjenjë” titullohet projekti i fundit nga Beatrixi, këngë kjo e publikuar në qershor të vitit të kaluar dhe që kishte nxitur shumë komente lidhur me paraqitjen e këngëtares në videoklip.

SHARE