‘Xhakarta’ pozon nga Franca me minifund, tregon këmbët e bukura

0
214

Ajo tashmë njihet si një prej aktoreve më joshëse në vend.

Dhe tani aktorja shqiptare nga Kosova, Arta Elezaj ka publikuar një fotografi nga Versailles një qytezë e cila gjendet vetëm 17.1km larg kryeqytetit francez, Parisit.

E veshur me një xhaketë ngjyrë rozë me shkëlqim të kombinuar me një fustan të shkurtër me ngjyrë të zezë, bukuroshja ka vënë në pah këmbët e bukura që ka.

Aktorja e njohur si “Xhakarta” fal rolit që ka në një serial komik vendor, publikon shpesh imazhe në llogarinë që ka në “Instagram“.

Elezaj tashmë ndiqet nga më shumë se 60 mijë persona, dhe për pothuajse çdo ditë publikon imazhe nga më të ndryshmet.

SHARE