Xhesika tregon pse është më e bukura në xhinse pa sutjena

0
217

Modelja dhe bukuroshja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi, ka treguar pse konsiderohet një prej femrave më të bukura shqiptare.

Ajo në një postim në Instagram shfaqet në një imazh nga sesioni i fundit.

Jared Thomas ka realizuar imazhet e fundit të saj ku duket perfekte.

Me flokë të thjeshta dhe pak grim, Xhesika shfaqet në xhinse, pa sutjena.

#tbt ☀️ 🏖 👙

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Tashmë Xhesika po konsiderohet edhe si sozia e Gigi Hadid.

Ajo prej kohësh jeton dhe vepron në SHBA.

Bukuroshja kohëve të fundit po qëndron më shumë në SHBA ku është e angazhuar me projekte.

Xhesika besohet se vazhdon të jetë ‘single’.

#mondays Photo @rinaldosata @blairberisha @isabelnycmakeup

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

SHARE