“Don’t let me go”, Dafina dhe X Rinor vazhdojnë drejt suksesit

0
135

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dafina Kastrati, e lindur dhe e rritur në Gjermani, së bashku me X Rinor, po mahisin adhuruesit e muzikës me këngët e tyre. E së fundi, Dafina dhe X Rinor, kanë publikuar këngët e tyre “Don’t Let Me Go”, e cila po korr suksese në tregun muzikor.

Singli i saj i tretë është një baladë R’n‘B Moderne sërish për nga aspekti i qetë e këngëtares dhe bind përmes vokalit të saj shpirtëror jo vetëm me zë të lartë në gjithë vijën. Dafina dhe X Rinor, së fundi janë në Zvicër, ku kënga e tyre “Don’t Let Me Go “, ka hyrë në Charts hitparde.ch.

SHARE