Publikohen fotot e reja, Almeda shkëlqen pranë Tolgas

0
190

Kanë dhënë një intervistë për një revistë.Aktorja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan Saysiman kanë realizuar ca foto shumë të bukura për këtë revistë.Ka qenë Almeda ajo e cila sot ka publikuar ca fotografi në Instagram nga ky set.

Me veshje elegante, me një bukuri natyrale, aktorja shkëlqente pranë bashkëshortit.

down to ride till the very end …➰

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

♠️

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

SHARE