Baby G si një princeshë, por që harron të vesh pantallona!

0
510

Flasim për këngëtaren Baby G e cila në një mënyrë apo tjetër di si të rrëmbejë vëmendjen e mediave.
Dy javë më parë ajo u komentua shumë për ‘dissat’ që ajo dhe Fero bashkë me Rina Balaj i bënin njëri-tjetrit.Mirëpo, në një moment ajo habiti të gjithë ku publikoi një video duke këngët e Feros.Paraqitjet e saj në rrjete sociale janë mjaft provokuese, ku Baby G gjithmonë tregon më shumë nga trupi i saj.Në paraqitjen e radhës, e veshur me një bluzë të gjatë ngjyrë jeshile, ku duket pa pantallona fare, ajo ka provokuar ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë në numër.

Baby im all savage I ant romantic

A post shared by BABYG (@babygee) on

 

SHARE