Enca Haxhia surprizon, do e shikoni në një reality show

0
571

Enca do t’ju surprizojë me idenë e saj më të fundit. Në një postim të saj në Instastory këngëtarja ka pohuar se është duke menduar për një projekt të ri që do ketë të bëjë me televizionin.’

‘Po mendoja, po sikur të bëja një ‘Reality show’ timin’ shkruan Enca. Nuk dihet ende se për çfarë projekti bëhet fjalë, por mund të ishte ide interesante

Mbase Enca është frymëzuar nga motrat Kardashian dhe do sjellë një show të ngjashëm.

SHARE