Arta Nitaj bënë këtë ndryshim, duket shumë në formë

0
458

Arta Nitaj është njëra nga personazhet më të njohura të serialit “O Sa Mirë”. Së fundi, aktorja e njohur në rolin e Xhesikës ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

KLIKO DHE SHIKO FOTOT NË VAZHDIM

 

SHARE